Portal OtoFryzjer.pl oferuje inteligentny zestaw narzędzi do prezentowania swojej firmy i łączenia się z Twoją społecznością. Piękny, prosty i łatwy w użyciu, OtoFryzjer to zabawne i przyjazne miejsce do połączenia z klientami.

Każdego dnia setki osób poszukuje usług z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. Portal otofryzjer.pl w prosty sposób pozwala w szybki i prosty sposób znaleść pożądaną usługę w dogodnej lokalizacji, wraz z zaznaczeniem jej na mapie.


 

1. Dlaczego warto do nas dołączyć

Przesyłaj zdjęcia, dodawaj pomocne linki do swojej witryny lub mediów społecznościowych, ustaw adres i godziny pracy oraz inne informacje, które mogą być dla Ciebie istotne.

 


 

2. Zostać odkrytym przez odwiedzających

Po potwierdzeniu Twój wpis pojawi się w całej witrynie i będzie dostępny dla użytkowników zainteresowanych podobnymi miejscami. Plakietka zostanie dodana do Twojego wpisu, aby oznaczyć ją jako oficjalną. Taka wizytówka jest jak witryna sklepu w galerii handlowej. Dzięki niej wszyscy klienci mają ofertę Twojego Salonu jak na dłoni.

Obecność w portalu sprawia, że Twój biznes staje się widoczny w Internecie. Kiedy klient szuka specjalisty w swojej okolicy, czy chce skorzystać z wybranej usługi, my pomagamy mu Cię odnaleźć. W inny sposób mógłby nie trafić do Twojego salonu lub gabinetu.

 


3. Zwiększ swoje zarobki

Po odkryciu klienci zaczną przychodzić do Ciebie! To Twoja praca, dzięki której będą zadowoleni z pozytywnych recenzji. W ten sposób otoFryzjer pomaga im podejmować lepsze decyzje dotyczące wydatków.


 

Czy jesteś gotowy dotrzeć do wszystkich osób, które są najważniejsze dla Twojej firmy?

Dodaj swój salon