Święta tuż tuż, niestety jest  to pora gdy włosy są suche i kruche. Na szczęście wszyscy działamy i nie pozwolimy Tobie ani twojej grzywce opadać w dół. Jest kilka czynników, które prowadzą do uszkodzenia włosów od chemikaliów po stylizację termiczną … ale najtrudniejsze do uniknięcia w zimie są uszkodzenia spowodowane aurą. Ostra, zimna pogoda może być bardzo niszcząca dla włosów, sprawiając że stają się kruche, suche i bardziej wrażliwej na różne rodzaje uszkodzeń. Dlatego robienie wszystkiego co można aby naprawić włosy jest kluczowe jak nigdy, ponieważ bądźmy szczerzy , nie możemy wkroczyć w nowy rok ze zniszczonymi włosami.

System Olaplex 3-4-5 jest wszystkim co potrzebne od odbudowy zniszczonych włosów po ich nawilżenie. Olaplex no.3 to twoja cotygodniowa kuracja do rekonstrukcji włosów. Pozostaw go, gdy jesteś zabiegana, ćwiczysz lub po prostu masz prace domowe! W ciągu minimum 10 minut Olaplex odbuduje tak zwane wiązania dwusiarczkowe we włosach. Zerwane wiązania dwusiarczkowe składają się na budowę uszkodzonych włosów. Pamiętaj jednak, że nr 3 nie służy do nawilżania, którego włosy będą potrzebować o tej porze roku, ale nie martw się, mamy też coś do tego.

Użyj szamponu i odżywki Olaplex No.4 i No.5, aby oczyścić i nawilżyć tak jak używasz zwykłego szamponu i odżywki. Zadziwiające jest to, że tak niewielkiej ilości potrzeba do umycia włosów, Olaplex będzie odbudowywać złamane włosy, a także dając im niezbędne nawilżenie, którego potrzebują. Jest to najłatwiejszy, najszybszy sposób na nadanie włosom świątecznej miłości. Aha, i sprawi, że twoje włosy będą lśniące i świeże na wszystkie imprezy i święta, które są przed Tobą.

Produkty Olaplex 3-4-5 dostępne są tylko w profesjonalnym salonie,

Search

Kategorie

Co Cię interesuje? Wybierz odpowiednią kategorię i znajdź salon w pobliżu.