Modne fryzury 2018

Jak każdego roku tak i w tym w świecie fryzury przywitają nas nowe trendy zarówno dla kobiet, które posiadają krótkie, półdługie bądź długie włosy.

Jak każdego roku tak i w tym w świecie fryzury przywitają nas nowe trendy zarówno dla kobiet, które posiadają krótkie, półdługie bądź długie włosy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Indywidualnego i pasującego tylko do nas.

Fryzury tego roku są proste i elegancje. Góruje klasyka. Znajdziemy wszelkiego rodzaju fryzury z poprzednich sezonów oraz ponadczasowe cięcia. Na topie górują ciemne kolory, boby i hit bunt bob. Pojawiają się proste cięcia, blask i gładkie włosy jak również różnego rodzaju ekstrawaganckie stylizacje. Cieniowane włosy i fale.

Wiosna / Lato

W lecie i wiosną będziemy potrzebowali nieco więcej odwagi do naszej fryzury. Wraca, bowiem grzywka, odważne kolory i warkocze. Możemy zaplatać włosy nie tylko w jeden, ale także w kilka warkoczy im więcej tym lepiej. Nosimy tez włosy rozpuszczone z jednym warkoczykiem. Dzięki czemu będziemy wyglądać bardzo naturalnie i dziewczęco.

Stylizujemy sie na lata 90. Wszystko będzie kolorowe i szałowe. Rządzić będą kolory burgund, fiolet i mahoń. Możemy zastosować różnego rodzaju farby bądź tonery w sprayu, aby trochę poszaleć zmieniając kolory. Modne są też roztrzepane i pogniecione włosy. Wyglądają bowiem naturalnie. Prawie jak po kąpieli. Grzecznie, a razem z pazurem. Niedogodności na włosach będą świetnie wyglądać. Przedziałki nie tylko po środku, ale również delikatnie z boku. Grzywki natomiast dłuższe do brwi oraz na boku. Świetnie prezentujące się do boba. Możemy ją tez nieco podkręcić, aby dodać fryzurze ekstrawagancji. Wszystko w wyrazistym wydaniu. Widoczne z daleka. Przyciągające wzrok. Pojawią się tez proste fryzury za ucho. Bardziej pasujące do grzecznych dziewczyn oraz niesymetryczne krótkie fryzury.

Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Od grzecznej po niegrzeczną dziewczynę. Ważne żeby nasze włosy były porządnie odżywione wtedy na pewno będą świetnie wyglądały, zarówno w długich jak i krótkich włosach.

Search

Kategorie

Co Cię interesuje? Wybierz odpowiednią kategorię i znajdź salon w pobliżu.