Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

Najważniejsze aby klient był zadowolony

Strzyżenie, koloryzacja, kosmetyka to nasza pasja. Niewątpliwie zamiłowanie do naszej pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, wielu szkoleń, tak technicznych jak i trendowych w których bierzemy udział. Podejście z pasją do wykonywanych usług pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy usług fryzjerskich – począwszy od strzyżenia, przez koloryzacje, trwałe, upięcia – a skończywszy na zabiegach regeneracyjnych. Nasze wysoko wyspecjalizowane panie kosmetolog służą poradą, oraz indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta.
Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń, fryzur i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody. Nasze częste szkolenia w renomowanych akademiach w kraju i za granicą zapewniają ciągły rozwój. Nasz salon jest komfortowo wyposażony w sprzęt fryzjerski najwyższej jakości. W części kosmetycznej również dysponujemy urządzeniami najlepszych marek.
Naszym celem jest zadowolony klient. Z tego powodu wszystkie usługi fryzjerskie wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Marki premium tj. KEVIN.MURPHY, GUY TANG, a dla naszych stałych klientów mamy kartę stałego klienta uprawniającą do zniżek w naszym atelier. Fryzjer kosmetyczka najlepszy w Nowym Sączu. Atelier Fryzjerskie i kosmetyczne SENSATION – CH AUCHAN dawny real

2 reviews

  1. Panie fryzjerki wied, a co robią. Dla mnie rewelacja

    Dla mnie rewelacja. Doskonale zrozumienie moich potrzeb, prawdziwy profesjonalizm

  2. Naprawdę świetny fryzjer

    Byłam w w wielu salonach ale Atelier to pewność wysokiej jakości wykonania usługi

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt w sprawie rezerwacji


[recaptcha]

Pon - Sob : 9:00 - 20:00 Niedziela 10:00 - 19:00