Włosy ombre a sombre

Koloryzacja włosów Ombre i sobmre cieszy się bardzo duża popularnością wśród kobiet na całym świecie. Stosują ją również celbrytki. Dzięki niej uzyskujemy wyrazisty efekt na naszych włosach. Warto jednak zastanowić się, który wariant wybrać.

Koloryzacja włosów Ombre i sobmre cieszy się bardzo duża popularnością wśród kobiet na całym świecie. Stosują ją również celebrytki. Dzięki niej uzyskujemy wyrazisty efekt na naszych włosach. Warto jednak zastanowić się, który wariant wybrać.

Włosy sombre czy ombre

Ombre

Stosowane jest przez kobiety od wielu lat i każda z nich wie, na czym dokładnie polega i jak wygląda. Zasadniczo ważny jest stopień przejścia z koloru u nasady i na końcówkach włosów. W przypadku tej koloryzacji efekt jest bardzo widoczny i Łączony najczęściej z brązami i blondami. Natomiast sombrer jest delikatniejsze i bardziej naturalne. Ombre możemy stosować u brunetek i szatynek, bowiem bardzo dobrze komponuje się z ich naturalnym kolorem. Natomiast sombrer na każdym rodzaju włosów. Często zauważalną różnicą jest objętość włosów. Włosy po ombre są nieco gładsze niż po koloryzacji sombre. Te drugie dodają objętości fryzurze i wyglądają o wiele ładniej. Warto zastosować na włosach kolor muśnięty słońcem tzw. Soft ombre. Będzie wyglądaj efektywniej i delikatnie.

Panie, które zdecydowały się na koloryzacje Ombre nie muszą martwić się odrastającymi włosami, gdyż efekt nie będzie się diametralnie zmieniał dzięki przejściach kolorów na fryzurze. Jest to, zatem świetne lekarstwo na odrosty i bardziej wygodne niż pasemka czy balejaż. Nie musimy wtedy tak często odwiedzać salonu kosmetycznego. Najlepsza długość włosów do Ombre to długie i średnie fryzury. Pokazują one, bowiem końcowy efekt stylizacji, o który tak naprawdę chodzi. Świetnie będą wyglądać u Pań posiadających cienkie włosy. Dada im blasku i objętości. Zarówno sombre jak i Ombre będą dobrze prezentowały się na cieciach typu bob. Pamiętajmy, ze ta druga jest propozycją dla kobiet, które nie chcą diametralnie zmieniać fryzury tylko dodać jej blasku.

Nie zależnie czy zdecydujemy się na Ombre czy tez sombrer ważne abyśmy dobrze czuły się w danym kolorze i fryzurze. Musimy tez zadbać o włosy stosując różnego rodzaju produkty do stylizacji i włosów rozjaśnionych, aby efekt utrzymał się na dłużej.

Search

Kategorie

Co Cię interesuje? Wybierz odpowiednią kategorię i znajdź salon w pobliżu.